Gloriet - infratopení  zdravé klima pro Váš dům  infratopení, infrapanely, infrazářiče, půjčovna infrapanelů, termostaty, odvlhčovače, rekuperace 

Infrapanely - přehled typů
Přehled nabízených typů infrapanelů a jejich základní rozdíly

ISTP - Nejrozšířenější typ infrapanelu do bytů. Povrch je hrubý z křemičitého písku, rám je úzký bílý. Univerzální umístění na zeď nebo strop. Povrchová teplota je nejvyšší z nabízených typů (100 - 120°) a tím dosahuje vysoké účinnosti. Vyniká rychlým ohřátím čelní plochy (15 min.). Na tento infrapanel lze aplikovat obrazový motiv. Široká výkonostní řada: 150W, 200W, 300W, 400W, 500W, 700W, 1000W zaručuje optimální pokrytí většiny prostorů. Z hlediska "výkon / cena" jde o nejoblíbenější infrapanel z nabídky. Cenová kategorie nižší střed.

ISS - Infrapanel nové generace s řízenou teplotou povrchu. Velmi účinné sálání infrapanelu zajišťuje speciální povrch ze smaltované oceli. Designově jde o nejelegantnější infrapanel z nabídky. Hladký bílý povrch, bezrámové provedení (nebo úzký bílý rámeček z hliníku). Infrapanel dosahuje rychlého ohřátí čelní plochy (20min.) a po odpojení si zachovává větší setrvačnost ve zchladnutí oproti typům ISTP nebo ECS. Tento infrapanel dosahuje největších úspor v nákladech na provoz topení díky jeho šestému smyslu - čidlu, které optimalizuje teplotu povrchu. Na hladký povrch lze jednoduše aplikovat obrazový motiv. Nejširší výkonostní řada: 150W, 250W, 350W, 400W, 450W, 550W, 700W, 1000W zaručuje optimální pokrytí většiny vytápěných prostorů. Cenová kategorie vyšší střed. Přidanou hodnotou těchto panelů je mimojiné montáž ZDARMA.

IT ECS - typ ECS  U - Univerzální infrapanely s hrubým povrchem a bezrámovým provedení. Infrapanely "nižší kategorie". O 15% nižší povrchová teplota oproti typům ISTP. Umístění na zeď i strop. Výhodné pro obchody, kanceláře, chodby, garáže, i obytné prostory. Výkonostní řada 200W, 300W, 400W, 600W, 700W. Cenová kategorie nízká.

- typ ECS  G - Infrapanely se skleněným povrchem a hliníkovým rámečkem. Velmi elegantní design. Umístění na zeď i strop. Výhoda mírné akumulace díky skleněné desce. Možnost atraktivního modelu zrcadla! Výkonostní řada pouze 300W a 600W. Cenová kategorie střed.

-typ GR - Designové infrapanely z bezrámového skla. Možnost bílého, barevného skla nebo zrcadlového povrchu! Infrapanel nemá zadní tepelnou izolaci, umisťuje se výhradně na kolmou zeď. Kromě sálavého topení využívá i mírné klasické konvekce. Příznivá výkonostní řada pro většinu prostor: 300W, 500W, 700W, 900W. Cenová kategorie vyšší střed.

NTdiZDE