Gloriet - infratopení  zdravé klima pro Váš dům  infratopení, infrapanely, infrazářiče, půjčovna infrapanelů, soběstačné bydlení 

Doprava
Doprava a odběr zboží

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na provozovně GLORIET na adrese Praha 4 - Modřany, ulice Borová 1532/8, pravá část dvojdomu. Čas odběru je možný po telefonické či emailové domluvě. Na provozovně nejsme stále, ale většinou každý den nás v některý čas zastihnete. V některé dny je možný odběr i v pozdějších hodinách (do 20hod.)

Doprava zboží

Přepravu zboží zajišťují většinou společnosti DPD, GLS, Toptrans. Podle charakteru zásilky (např. extrémní křehkost nebo velikost) je možný i jiný přepravce k tomu vhodný.

Náš dovoz

V případě např. většího počtu zboží, obtížnosti přepravy běžnými přepravci, je možný náš osobní dovoz k vašemu domu.

Rozvoz po Praze (i malých zásilek) je v ceně 133,- Kč (vč.DPH). Zvolte Osobní dodávka k Vašemu domu. Zavoláme Vám a domluvíme se na vyhovujícím termínu. Rozvoz mimo Prahu je účtován 8,-/km nebo dohodou.

Cena dopravy

Cena přepravy je dána: 1/ váhou zásilky  2/ termínem, jak rychle si přejete doručit zásilku.

Většina zásilek je expedována následující den nebo do 2 dnů od příjmu objednávky. V nabídce najdete jako STANDART do 0-2 dnů.

Chcete ušetřit, nespěcháte na zásilku? Zvolte odeslání ECONOMI do 0-5 dnů. Zásilku odešleme dle našeho programu - nejpozději do 5-ti dnů, ale hodí-li se nám to hned, odešleme ihned.

Potřebujete zásilku extrémně rychle? Zvolte odeslání EXPRES do 24 hod. Současně zavolejte na kontaktní telefon a ujistěte se, že vybraný produkt je skladem okamžitě a že máme kapacity na vyhovění Expresnímu odeslání.

N2U1Zm