Gloriet - infratopení  zdravé klima pro Váš dům  infratopení, infrapanely, infrazářiče, půjčovna infrapanelů, soběstačné bydlení 

PŮJČOVNA infrazářičů a panelů

Infrapanely a infrazářiče lze v naší firmě zapůjčit.

"Na vyzkoušení" - Pro zákazníky, kteří např. infratopení neznají a nejsou přesvědčeni, že bude fungovat právě v jejich domě, si mohou infrapanel nebo infrazářič zapůjčit a vyzkoušet tak optimální velikost. Vhodné i u starších objektů, kde je obtížné spočítat tepelné ztráty.

"Pronájem komerční" - Pro zákazníky, kteří potřebují na omezený čas vytápět prostor, a není pro ně výhodné topení zakoupit. Pro kulturní akce, koncerty, párty apod. Pro vytápění párty-stanu, pracovní obytné buňky, kostela, sklepa, prodejního stánku a dalších prostor... Vhodné i pro průmyslové nahřívání předmětů za účelem lepení ploch a jiného tepelného zpracování... Nebo pro účely vysoušení objektu...

Podmínky zapůjčení:

Infrapanel nebo infrazářič za účelem vyzkoušení se půjčuje oproti vratné záloze - paušálně 4 000,- / ks.  Při více kusech je záloha dle dohody na konkrétní akci. V případě vrácení topného tělesa se záloha vrací zpět zákazníkovi a je mu naúčtováno půjčovné. V případě, že si chce zákazník produkt koupit, půjčovné se mu neúčtuje. Nulové půjčovné se vztahuje i na případ, pokud si zákazník vybere ke koupi jiné topné těleso (jinou velikost nebo typ) než které měl zapůjčené.

Při zapůjčení komerčním se buď vybírá záloha 2 až 4 tis./ks dle typu, nebo podepisujete doklad o půjčení s kopií vašeho dokladu totožnosti OP. V případě firmy není potřeba zálohy, stačí údaje v objednávce.

Půjčovné INFRAPANELU "na vyzkoušení":

typ na 10 dnů
infrapanel 500 W 200,-
infrapanel 700 W 200,-

 

Půjčovné INFRAZÁŘIČE "komerční" (vytápění akce, vysoušení objektu apod.):

typ 1 den 1den (od 2 dnů)
infrazářič 3000W, typ Ufo S/30, vč. stojanu 300,- 250,-
infrazářič 2800W (reg.4 stupně výkonu), typ Simfer, stojací 300,- 250,-
infrazářič 2000W, typ Orion Bio, vertikální na podstavci 300,- 250,-

Simfer 700 - 2800 WUFO 3000 WOrion Bio 1000-2000 W

O počtu dostupných infrazářičů se informujte v kontaktech. Bývá k dispozici 5 ks infrazářičů Ufo 3000W + stojanů, 3 ks infrazářičů Simfer 2800W.

Řadit podle 
Výrobce 

Půjčovné infrapanelu za účelem vyzkoušení ve Vašem

naše cena 166 Kč

img


Půjčovné infrazářiče za účelem vytápění akce. Cena

naše cena 248 Kč

img


Půjčovné infrazářiče za účelem vytápění akce. Cena

naše cena 248 Kč

img


Prodlužovací kabel gumový 3x 1,5mm2 pro max.

naše cena 83 Kč

img

YTNjMDI1