Gloriet - infratopení  zdravé klima pro Váš dům  infratopení, infrapanely, infrazářiče, půjčovna infrapanelů, soběstačné bydlení 

Infrapanely - přehled typů
Přehled nabízených typů infrapanelů a jejich základní rozdíly

ECS  - Univerzální infrapanely s hrubým povrchem a bezrámovým provedení. Infrapanely "nižší kategorie". O 15% nižší povrchová teplota oproti typům ISS plus. Umístění na zeď i strop. Výhodné pro obytné prostory, obchody, kanceláře, chodby, garáže. Výkonostní řada 200W, 300W, 400W, 600W, 700, 850, 1000W. Cenová kategorie nízká. Na infrapanel lze aplikovat obrazový motiv, avšak cenově je aplikace dražší než na hladké panely ISS plus. V podkategorii najdete také nejlevnější panely BASIC. Tyto panely mají hladký povrch, nemají křemíkovou vrstvu pro nejlepší vyzařování sálavé složky. Jsou navrhnuty ekonomicky vzhledem k nejnižší ceně. Vhodné jsou jen jako doplňkové topení, nebo k umístění do technických prostor. Pro bytové prostory doporučujeme klasické infrapanely ECS plus nebo ještě lepší infrapanely ISS plus.

ISS plus - Infrapanel nové generace s řízenou teplotou povrchu. Velmi účinné sálání infrapanelu zajišťuje speciální povrch ze smaltované oceli. Designově jde o nejelegantnější infrapanel z nabídky. Hladký bílý povrch, bezrámové provedení, umístění na zeď i strop. Infrapanel dosahuje rychlého ohřátí čelní plochy (15min.) a po odpojení si zachovává větší setrvačnost ve zchladnutí oproti typům ECS nebo ISTP. Tento infrapanel dosahuje největších úspor v nákladech na provoz topení díky jeho šestému smyslu - čidlu, které optimalizuje teplotu povrchu (100-110°C). Na hladký povrch lze jednoduše aplikovat obrazový motiv. Nejširší výkonostní řada: 200W, 320W, 380W, 440W, 500W, 580W, 750W, 1000W zaručuje optimální pokrytí většiny vytápěných prostorů. Cenová kategorie vyšší střed. Přidanou hodnotou těchto panelů je mimojiné montáž ZDARMA (v případě řešení celého bytu, neplatí na 1ks).

ECS GS - Infrapanely se skleněným povrchem, bezrámové provedení. Velmi elegantní design. Umístění na zeď i strop. Výhoda mírné akumulace díky skleněné desce. Možnost atraktivního modelu zrcadla! Výkonostní řada 300, 600, 850W. Cenová kategorie střed.

ISTP - Dříve nejrozšířenější typ infrapanelu do bytů. Dnes doprodej a slevy. Povrch je hrubý z křemičitého písku, rám je úzký bílý. Univerzální umístění na zeď nebo strop. Povrchová teplota je stejná jako u nejkvalitnějšího typu ISS plus (100 - 110°) a tím dosahuje vysoké účinnosti. Vyniká rychlým ohřátím čelní plochy (15 min.). Na tento infrapanel lze aplikovat obrazový motiv. Široká výkonostní řada: 150W, 200W, 300W, 400W, 500W, 700W, 1000W zaručuje optimální pokrytí většiny prostorů. Z hlediska "výkon / cena" jde o oblíbený infrapanel z nabídky. Cenová kategorie nižší střed.

MTk5MjUw